POLEĆ NAS SWOIM ZNAJOMYM!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

Jak możesz zaprosić swoich znajomych na Facebooku do polubienia Podróży z Jackami?

Niby prosta sprawa… „Każdy to wie! Po co pisać instrukcję do Facebooka, którego wszyscy znają. A jak nie znają to sobie wygooglują w sieci!” – oznajmił nam ostatnio jeden z dyżurnych malkontentów.

No, ale skoro trafiliście do tego posta, to znaczy, że chyba coś jest na rzeczy i nie każdy wie, że jest taka sprytna funkcja na Facebooku.

Postaramy się zatem Wam pomóc i wyjaśnić w kilku słowach i na paru obrazkach jak zrobić to sprawnie, szybko i bezboleśnie.

  1. Po pierwsze znajdź nas na Facebooku i wejdź na nasz profil Podróże z Jackami.

2. Teraz musicie znaleźć zakładkę SPOŁECZNOŚĆ. W zależności od tego czy korzystacie z telefonu, tabletu lub laptopa zakładka SPOŁECZNOŚĆ może znajdować się w różnych miejscach, ale z pewnością ją zauważycie. Na naszym laptopie zakładka ta znajduje się po prawej stronie jeśli zjedziemy kursorem troszkę w dół.

Ale na telefonie z systemem Android zakładkę SPOŁECZNOŚĆ można znaleźć tuż poniżej przycisku WYŚLIJ WIADOMOŚĆ. Jednak pamiętajcie! Na innych telefonach, np IPhonach lub Nokiach lub tabletach, gdzie mogą być inne systemy operacyjne zakładka SPOŁECZNOŚĆ może znajdować się w innym miejscu. Jeśli przesuniecie stronę w dół to wcześniej czy później natkniecie się na tę zakładkę SPOŁECZNOŚĆ.

3. Teraz wystarczy odnaleźć już tylko funkcję ZAPROŚ ZNAJOMYCH DO POLUBIENIA TEJ STRONY, a po jej uruchomieniu kliknij przycisk ZAPROŚ, aby wysłać zaproszenia swoim znajomym.

  

Za wszystkie polubienia i zaproszenia Waszych znajomych do polubienia naszego profilu na Facebooku serdecznie dziękujemy! Odwdzięczymy się pięknie opisami naszych podróży, praktycznymi informacjami na temat podróżowania i postaramy się Was przy okazji trochę rozweselić i zarazić naszym poczuciem humoru!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *